Uludağ Rulman San. ve Tic. Ltd. Şti. Kubilay KOÇER’in 40 yılı aşkın iş hayatı deneyimlerinden elde ettiği bilgi birikimlerini ortaya koyarak 1998 yılında Bursa ili merkezine hizmet amaçlı kurulmuş 2002 yılında iki şube daha açarak hizmet hedeflerini büyütüp Bursa iline bağlı çevre ilçe sanayi bölgeleri ve çevre illerde hizmet vererek büyüme hızını sürdürmektedir.

İki Şube 30 çalışan personeli ve pazarlama ve ürün servisi için kullanımdaki 10 araç ile 24 saat sanayi kuruluşlarına hizmet veren firmamız ürün portfoyinde geniş yelpaze ve kaliteli markalar bulundurarak fark yaratmaktadır.

Bünyemizde NSK Rulman distiribitörlüğü, Deltapak mekanik salmastra distiribitörlüğü, Weicon endüstriyel yapıştırıcı ve yağlayıcıların distirbitörlüğü İNA, FAG, SKF, ORS, HRB, GBM Rulman markaları, SİMRİT Keçeler, REXNORD Zincirler, Dişliler, Kaplin Çeşitleri, Kasnak Çeşitleri, Oringler, PİX ve EXPOTECH Kayış markaları ile kayış atölyemizde kayış kesimi ve bant kayışların yapıştırma ve tadilatı gibi hizmet çeşitleri ve markalarla sanayicinin sorununa çözüm olmaya devam ediyoruz.

Ayrıca gelişimin örneği 2. kuruluşumuz olan ULUDAĞ KÖMÜR firmamız ile 2010 yılından bu yana BURSA ve çevre illerde sanayicinin kömür ihtiyacını karşılarken bu yıl kurduğumuz 3. firmamızda NİLÜFER İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI olarak kişisel koruyucu donanımlar, endüstriyel hijyen ve temizlik ürünleri konularında sanayiciye hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

SAYGILARIMIZLA